“Vincekovo 2020.” u Ludbregu

24. siječnja 2020.

U Ludbregu će se 31. siječnja održati 28. međunarodna izložba mladih vina „Vincekovo 2020.‚. Otvorenje izložbe bit će u 17.00 sati u hotelu Crnković, nakon čega će biti dodijeljene medalje i priznanja.

Na izložbu je pristiglo više od od 500 uzoraka vina iz svih krajeva Hrvatske, ali i Slovenije te Mađarske čija je kvaliteta ocijenjena visokim ocjenama međunarodnog  tima sudaca.

Organizator izložbe je naša članica Udruga vinogradara “Trsek” Ludbreg, a uz podršku Varaždinske županije i Grada Ludbrega.

Više pročitajte OVDJE.