ZAŠ TITA PRIVATNOSTI

Izjava privatnosti o zaštiti podataka naše web stranice temelji se na pojmovima koje koristi europski zakonodavac za donošenje Opće uredbe o zaštiti podataka (GDPR). Naša izjava o zaštiti podataka trebala bi biti čitljiva i razumljiva za široku javnost, kao i za naše članove  i poslovne partnere.

Koje podatke prikupljamo?

* Informacije koje se izravno odnose na vas (na primjer, vaše ime i pojedinosti o kontaktu, komunikacijske postavke i povijest kupaca i sl.),

* Informacije koje vas ne prepoznaju izravno (na primjer, kako biste mogli pregledavati našu web stranicu i sl.),

* Podatke o lokaciji koji se mogu dobiti putem vaše IP adrese ili GPS podataka.

* Vaše osobne podatke čuvamo doživotno ili do primanja Vašeg zahtjeva da ih izbrišemo i da ih više bez Vašeg ponovnog dopuštenja ne možemo koristiti.

Kako prikupljamo Vaše podatke:

* preko kontakt forme na web stranici  preko koje nam šaljete upite

* izravnim upitom na našu službenu e-mail adresu (zupanijski.savez@optinet.hr)

* ukoliko ste mlađi od 16 godina, molimo Vas da nam ne dostavljate svoje osobne podatke bez dozvole Vaših roditelja

Također možemo sakupljati informacije koje Vas ne mogu identificirati kao određenu osobu:

* Vaša IP adresa,

* Vrijeme i datum pristupa,

* Zemlja/regija odakle dolazite na stranicu,

* Sadržaj zahtjeva,

* Status pristupa/HTTP status kod,

* Ukupna količina prenesenih podataka,

* Web stranica koja zahtijeva pristup.

Za što koristimo Vaše podatke

Ovim Pravilnikom točno utvrđujemo svrhu za što ćemo koristiti Vaše osobne podatke:

* Za unaprijeđenje naše web stranice i što bolju dostupnost traženih informacija na našoj web stranici,

* Za informiranje o našim uslugama i proizvodima putem e-mail adrese, slanjem newslettera,

* U svrhu što bolje interakcije s Korisnicima i informiranju o našim uslugama i proizvodima,

* U svrhu komunikacije preko Live chat forme, ispunajvanjem kontakt forme, direktnim slanjem na mail korisnika.

Kako štitimo Vaše informacije

Redovito novim oblicima zaštite Savez poljoprivrednih udruga, Varaždin, Trakošćanska 24 nastoji svojim Korisnicima pružati najviši stupanj zaštite njihovih privatnih podatka i to pomoću sljedećih alata:

* firewall-e,

* anti-virus detekcije, te

* korištenjem  lozinki na zaštićenim stranicama.