UVJETI KORIŠ TENJA

INFORMACIJE O USTANOVI:

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA, 42000 VARAŽDIN, Trakošćanska 24

Matični broj: 02258447

Udruga je upisana u Registar udruga R. Hrvatske: Ured državne uprave u Varaždinskoj županiji pod brojem 05001250

Transakcijski račun: HR2723600001101972264, Swift: ZABAHR2X kod Zagrebačke banke dd
E-mail adrea: zupanijski.savez@optinet.hr

Telefon:  +385 42 493 920

Izjava privatnosti o zaštiti podataka naše web stranice temelji se na pojmovima koje koristi europski zakonodavac za donošenje Opće uredbe o zaštiti podataka (GDPR). Naša izjava o zaštiti podataka trebala bi biti čitljiva i razumljiva za široku javnost, kao i na naše članove i poslovne partnere. Da bismo to osigurali, želimo početi objašnjavanjem korištene terminologije.

Vaša prava

U skladu s propisima o zaštiti privatnosti podataka pripadaju Vam sljedeća prava:

* Pravo na informacije o Vašim osobnim podacima koje smo pohranili;

* Pravo na traženje ispravka, brisanje ili ograničavanje obrade Vaših osobnih podataka;

* Pravo na prigovor na obradu podataka za razloge iz našeg vlastitog legitimnog interesa, javnog interesa, ili profiliranja, osim ako ne možemo dokazati da postoje uvjerljivi, opravdani razlozi koji nadilaze Vaše interese, prava i slobodu, ili da se takva obrada provodi u svrhu potvrde, primjene ili obrane pravnih zahtjeva;

* Pravo na prijenos podataka;

* Pravo na podnošenje žalbe tijelu koje je nadležno za zaštitu podataka;

Možete u bilo kojem trenutku s budućim učinkom opozvati Vašu privolu vezanu uz prikupljanje, obradu i korištenje Vaših osobnih podataka. Za daljnje informacije pogledajte poglavlja iznad koja opisuju obradu podataka na temelju Vaše privole.

Ako želite iskoristiti Vaša prava, obratite se Vašim pisanim zahtjevom kontaktu navedenom ispod.

Telekomunikacija

Savez poljoprivrednih udruga Korisniku omogućuje komunikaciju preko e-mail pošte te drugim telekomunikacijskim oblicima. Ovi kanali komunikacije isključivo služe u svrhu postavljanja upita o uslugama i proizvodima.

Svaka zloupotreba komunikacije kao što je slanje neprimjerenog sadržaja putem poruka, fotografija, videozapisa i sličnih oblika koji sadrže viruse te maliciozne programe, ne smije se upotrebljavati, i biti će prekinuta od strane Saveza poljoprivrednih udruga kako ne bi negativno utjecala na operativne sustave.

Primjena Prava

Županijski savez poljoprivrednih udruga registrirana je udruga u Registru udruga Republike Hrvatske te u obavljanju svojih registriranih djelatnosti primjenjuje pravne propise Republike Hrvatske i primjenjive propise EU.

Završne odredbe

Za sva ostala pitanja u vezi Općih pravila i uvjeta korištenja web stranice  www.zup-sav-poljoprivrednih-udruga-vz.hr možete nam se obratiti putem  telefona, elektronske pošte ili slanjem upita na našu adresu:

Savez poljoprivrednih udruga

Trakošćanska 24,
42000 Varaždin, R.  Hrvatska
E-mail adresa: zupanijski.savez@optinet.hr

Ažuriranje izjave o privatnosti

S vremenom možemo ažurirati našu izjavu o privatnosti. Sve promjene vezane uz Izjave o privatnosti biti će objavljene na našoj web stranici. Iz tog razloga redovno pratite promjene na našoj web stranici kako biste bili upoznati sa svim mogućim ažuriranjima.