3. stručni seminar proizvođača povrća

17. srpnja 2017.

Gospodarski list i Društvo agrarnih novinara Hrvatske, u suorganizaciji s Agronomskim fakultetom u Zagrebu, Hrvatskim centrom za poljoprivredu, hranu i selo, Poljoprivrednim fakultetom u Osijeku, Savjetodavnom službom i Zajednicom udruga hrvatskih povrćara organizira 3. stručni seminar za proizvođače povrća u Hrvatskoj, s međunarodnim sudjelovanjem,koji će se od 29. studenog do 1. prosinca 2017. održati u LifeClass Termama Sveti Martin u Svetom Martinu na Muri.

Više o organizaciji seminara ćemo Vam prenijeti i idućim najavama ili pak direktnu informaciju možete dobiti preko web stranice Savjetodavne službe. Više pročitajte OVDJE.