4. Hrvatski stručni skup o proizvodnji povrća

9. studenoga 2018.

Kao što smo već prije najavili, Gospodarski list i Društvo agrarnih novinara Hrvatske organiziraju od 28. do 30.studenog u Svetom Martinu na Muri 4. hrvatski stručni skup o proizvodnji povrća, a pod pokroviteljstvom Ministarstva poljoprivrede.

Krajnji rok za prijavu je 18.11.2018. putem popunjene prijavnice koju možete dobiti u tajništvu Saveza te ju možete poslati poštom na adresu Gospodarskog lista d.d., Trg bana J. Jelačića 3, Zagreb ili pak na broj telefax-a: 01/3077-725.

Individualni sudionik plaća pristojbu u iznosu od 600,00 kn +PDV, a grupni 500,00 kn  +PDV.

Za sve sudionike osigurane su povoljnije cijene smještaja u hotelu Life Class Terme Sveti Martin.

Za daljnje informacije možete se obratiti u tajništvo Saveza.