6. državna izložba izvornih pasmina peradi

13. studenoga 2019.

U organizaciji Hrvatske agencije za poljoprivredu i hranu, Koprivničko-križevačke županije, Grada Križevaca, Hrvatskog saveza uzgajivača izvornih pasmina peradi i Udruge uzgajivača hrvatskih pasmina peradi Kukmica, dana 10. studenog 2019. održala se 6. državna izložba izvornih pasmina peradi u Križevcima.

Na izložbi su sudjelovali i članovi naših udruga članica Udruge uzgajivača zagorskog purana Varaždinske županije te Udruge uzgajivača kokoši hrvatica Varaždinske županije. Ne treba ni spominjati da su naši predstavnici ostvarili zavidne rezultate. I još jedanput: BRAVO!

Više o svemu pročitajte OVDJE.