Agro financijska akademija-Varaždin

28. veljače 2019.

Hrvatska poljoprivredna komora i Zagrebačka banka d.d. kroz zajednički projekt naziva: Agro-financijska akademija organiziraju radionice za poljoprivrednike s ciljem savjetovanja u vezi s pokretanjem poslovanja, mogućnostima financiranja, privlačenju EU fondova te izradi poslovnog plana.

Ovim putem Vas obavještavamo kako će se sljedeća radionica AGRO FINANCIJSKE AKADEMIJE održati 7. ožujka u Varaždinu u prostorima Zagrebačke banke (prvi kat), Kapucinski trg 5.

Prijaviti se možete putem poveznice: https://goo.gl/forms/N8d2CACWr13QMcos2

Više o projektu čitajte i na stranicama: https://komora.hr/projekti/agro-financijska-akademija/

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services