Besplatne radionice HGK-turizam

5. siječnja 2018.

Tri besplatne radionice koje organizira Hrvatska gospodarska komora Varaždin u svojim prostorijama na adresi Varaždin, Petra Preradovića 17, 1. kat, a održati će se 15., 16. i 17. siječnja 2018. od 10.00 do 16.00 sati, namijenjene su poduzetnicima koji posluju u turističkoj djelatnosti, obiteljskim poljoprivrednim gospodarstvima, restoranima, objektima tradicijskog pripremanja hrane, tradicijskim obrtima, gospodarstvima s etno zbirkama i svim drugim zainteresiranim osobama, osobito potencijalnim poduzetnicima u turističkom sektoru.

Više o svemu kao i prijavu svog sudjelovanja na jednoj ili više radionica možete izvršiti OVDJE.

 

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services