Besplatne radionice HGK-turizam

5. siječnja 2018.

Tri besplatne radionice koje organizira Hrvatska gospodarska komora Varaždin u svojim prostorijama na adresi Varaždin, Petra Preradovića 17, 1. kat, a održati će se 15., 16. i 17. siječnja 2018. od 10.00 do 16.00 sati, namijenjene su poduzetnicima koji posluju u turističkoj djelatnosti, obiteljskim poljoprivrednim gospodarstvima, restoranima, objektima tradicijskog pripremanja hrane, tradicijskim obrtima, gospodarstvima s etno zbirkama i svim drugim zainteresiranim osobama, osobito potencijalnim poduzetnicima u turističkom sektoru.

Više o svemu kao i prijavu svog sudjelovanja na jednoj ili više radionica možete izvršiti OVDJE.

 

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services