Biljna putovnica i fitoupisnik

8. studenoga 2018.

Na web stranici HPŠ SS-a možete pronaći informativni sadržaj koji će dobro doći svim proizvođačima bilja.

Biljna putovnica izdaje se za određeno bilje i biljne proizvode za koje je utvrđeno da su domaćini opasnih karantenskih bolesti. Biljna putovnica mora pratiti takvo bilje i biljne proizvode kod premještanja unutar i između država članica Europske unije, čak i kada je trgovina ograničena samo na područje RH.

Fitoupisnik je računalna baza podataka koji uspostavlja i vodi nadležna uprava u Ministarstvu poljoprivrede.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services