Bravo za orače

28. kolovoza 2018.

U subotu, 25. kolovoza 2018., na prostoru Sportske zračne luke Osijek- Čepin u sklopu 5. Farm Show-a održalo se 16. Natjecanje u oranju Republike Hrvatske i 7. Natjecanje u oranju konjima Republike Hrvatske.

Krunoslav Mužic i Teo Novosel, članovi Udruge za organizaciju natjecanja orača Varaždinske županije, tom prigodom su predstavljali orače Varaždinske županije. Krunoslav Mužic je osvojio četvrto mjesto u oranju plugom ravnjakom dok je Teo Novosel osvojio 14. mjesto u oranju plugom premetnjakom.

BRAVO DEČKI!

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services