Bravo za orače

28. kolovoza 2018.

U subotu, 25. kolovoza 2018., na prostoru Sportske zračne luke Osijek- Čepin u sklopu 5. Farm Show-a održalo se 16. Natjecanje u oranju Republike Hrvatske i 7. Natjecanje u oranju konjima Republike Hrvatske.

Krunoslav Mužic i Teo Novosel, članovi Udruge za organizaciju natjecanja orača Varaždinske županije, tom prigodom su predstavljali orače Varaždinske županije. Krunoslav Mužic je osvojio četvrto mjesto u oranju plugom ravnjakom dok je Teo Novosel osvojio 14. mjesto u oranju plugom premetnjakom.

BRAVO DEČKI!

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services