Bučnica fest 2019.

25. srpnja 2019.

Organizatori manifestacije Bučnica fest 2019. su turistička zajednica područja Kumrovec, Desinić, Zagorska Sela, Općina Zagorska Sela i udruge s područja općine Zagorska Sela, a održati će se u Zagorskim selima 25.kolovoza 2019. godine (nedjelja) pod pokroviteljstvom Ministarstva poljoprivrede RH.

Prijavnica za sudjelovanje može se preuzeti na mrežnoj stranici TZ područja Kumrovec, Desinić, Zagorska Sela tj. OVDJE  

BUČNICA FEST je gospodarska, turistička i edukativna manifestacija u okviru koje se organizira natjecanje u pripremanu bučnice te prodaja jela od buča te predstavljanje OPG-ova, udruga i drugih poslovnih subjekata.

 

 

 

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services