“Bučograd” i “Županija u malom”

16. kolovoza 2018.

Od 18. do 25. kolovoza programi „Bučograda‚ i „Županije u malom‚ odvijati će se u atriju Županijske palače na Franjevačkom trgu u Varaždinu.

U Bučogradu, koji će niknuti u atriju Županijske palače tijekom Š pancirfesta, od nedjelje 19. do petka 24.kolovoza predstaviti će se: Grad Ludbreg u nedjelju, 19. kolovoza, Općina Bednja u ponedjeljak, 20. kolovoza, Općina Cestica u utorak, 21. kolovoza, Općina Trnovec Bartolovečki u srijedu, 22. kolovoza, Grad Novi Marof u četvrtak, 23. kolovoza, te Grad Varaždinske Toplice u petak, 24. kolovoza.

Više o svemu pročitajte OVDJE.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services