Čestitke našim peradarima i kozarima

16. rujna 2019.

U Gudovcu, u sklopu 27. jesenskog međunarodnog bjelovarskog sajma održana je  27. državna stočarska izložba. Izložba je održana u suorganizaciji Hrvatske agencije za poljoprivredu i hranu (HAPIH), a  okupila je 212 uzgajivača koji su tijekom tri dana trajanja izložbe prikazali 543 grla različitih vrsta domaćih životinja i pet kolekcija pčela.

Već tradicionalno, naši uzgajivači zagorskog purana i kokoši hrvatica pokupili su veliki niz odličja dok su ove godine i kozari ostvarili zavidne rezultate.

Više o svemu možete pročitati OVDJE.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services