Dan zaštićenih hrvatskih autohtonih proizvoda

10. travnja 2019.

13. travnja 2019. godine biti će održan Dan zaštićenih hrvatskih autohtonih proizvoda, a organizatori su ovogodišnje manifestacije Ministarstvo poljoprivrede, Varaždinska županija te Istarska županija. Manifestacija će se održati u Varaždinu, Franjevački trg 7 (u atriju i ispred Županijske palače).

Sajam počine u 09:00 sati, a u 11:00 sati počinje službeni program kada se očekuju obraćanja ministra poljoprivrede Tomislava Tolušića te župana Istarske županije Valtera Flege i župana Varaždinske županije Radimira Čačića.

Više o svemu možete pročitati OVDJE.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services