Dan zaštićenih hrvatskih autohtonih proizvoda

10. travnja 2019.

13. travnja 2019. godine biti će održan Dan zaštićenih hrvatskih autohtonih proizvoda, a organizatori su ovogodišnje manifestacije Ministarstvo poljoprivrede, Varaždinska županija te Istarska županija. Manifestacija će se održati u Varaždinu, Franjevački trg 7 (u atriju i ispred Županijske palače).

Sajam počine u 09:00 sati, a u 11:00 sati počinje službeni program kada se očekuju obraćanja ministra poljoprivrede Tomislava Tolušića te župana Istarske županije Valtera Flege i župana Varaždinske županije Radimira Čačića.

Više o svemu možete pročitati OVDJE.

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services