Dani dr. Rudolfa Steinera

5. lipnja 2018.

Centar dr. Rudolfa Steinere svake godine organizira manifestaciju “Dani dr. Rudolfa Steinera”.

Ove godine će se manifestacija održati 7. i 8. lipnja i to na dvije lokacije:

  • u četvrtak 7. lipnja od 16.00 sati započinju Dani otvorenih vrata Centra kojom prilikom će se moći posjetiti Centar i rodna kuća dr. Rudolfa Steinera. U 18.30 nastupiti će učenici osnovne škole Miroslav Magdalenić, a u 19.00 sati počinje predavanje Mete Vrhunc, začetnice biodinamičkog pokreta u Sloveniji, pod nazivom “Razvoj, stanje i perspektiva biodinamičke poljoprivrede”.
  • u petak 8. lipnja u LifeClass Terme Sveti Martin s početkom u 19.00 sati organizira se donatorska večer čiji prihod će biti doniran za obnovu rodne kuće dr. Rudolfa Steinera.

Sve dodatne informacije možete dobiti na broj telefona: 040/655-612 odnosno na e-mail: mailto:info@centar-rudolf-steiner.com.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services