Dani otvorenih vrata udruga 2018.

24. travnja 2018.

Dani otvorenih vrata udruga na razini cijele R. Hrvatske održat će se od 24. do 26. svibnja 2018.

Tom prilikom građani će moći sudjelovati u brojnim kreativnim radionicama, predavanjima, predstavama, akcijama te upoznavanju s različitim društveno korisnim projektima i programima, ali i mogućnostima volontiranja u udrugama.

Županijski savez poljoprivrednih udruga će 24. i 25. svibnja primati građane u svojim prostorijama u Varaždinu, Trakošćanska 24 od 7.00 do 15.00 sati gdje mogu dobiti informacije o radu Saveza i njegovih članica kao i prigodni promotivni materijal.

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services