Dani otvorenih vrata udruga 2018.

24. travnja 2018.

Dani otvorenih vrata udruga na razini cijele R. Hrvatske održat će se od 24. do 26. svibnja 2018.

Tom prilikom građani će moći sudjelovati u brojnim kreativnim radionicama, predavanjima, predstavama, akcijama te upoznavanju s različitim društveno korisnim projektima i programima, ali i mogućnostima volontiranja u udrugama.

Županijski savez poljoprivrednih udruga će 24. i 25. svibnja primati građane u svojim prostorijama u Varaždinu, Trakošćanska 24 od 7.00 do 15.00 sati gdje mogu dobiti informacije o radu Saveza i njegovih članica kao i prigodni promotivni materijal.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services