Dani otvorenih vrata udruga i Dan otvorenih vrata Saveza 2019.

14. svibnja 2019.

Ured za udruge Vlade R. Hrvatske i ove godine organizira manifestaciju Dani otvorenih vrata udruga kojoj će se, već tradicionalno, priključiti Županijski savez poljoprivrednih udruga Varaždinske županije.

Manifestacija se prvi puta održala od 5. do 7.lipnja 2014. godine, a Savez joj se priključio odmah u začetku želeći naglasiti važnost organizacija civilnog društva u svakom aspektu života društva. Tokom svih tih godina organizirali smo radionice, predavanja i predstavljanja vlastitog rada ali i rada udruga članica Saveza koje danas okupljuju više od 1.600 članova, što profesionalnih poljoprivrednika Varaždinske županije, što hobista.

16. i 17. svibnja ove godine u razdoblju od 7.00 do 15.00 sati u prostorijama Saveza na adresi Varaždin, Trakošćanska 24 biti će postavljen informativni punkt putem kojeg će zainteresirani građani moći upoznati rad Saveza u proteklih 12 godina te rad udruga članica. Ujedno će tajništvo Saveza odraditi individualne konzultacije vezano za osnivanje i rad udruge kao čimbenika demokratizacije društva.

Svi zainteresirani će, individualno, moći uz pomoć tajnice Saveza izraditi svu potrebnu dokumentaciju za osnivanje nove udruge: od dnevnog reda osnivačke skupštine, zapisnika s osnivačke skupštine, statuta, obrazaca za prijavu nove udruge u Registar udruga R. Hrvatske, RNO registar te Registar poslovnih subjekata, itd…

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services