Doručak s hrvatskih farmi u Varaždinu

30. ožujka 2017.

7.travnja 2017. s početkom u 8.30 sati u Hotelu Turist u Varaždinu, Aleja kralja Zvonimira 1 održati će se manifestacija Doručak s hrvatskih farmi u organizaciji Hrvatske poljoprivredne agencije. Domaće poljoprivredne proizvode će predstaviti resorni ministar g. T. Tolušić, a u sklopu manifestacije predstaviti će se i više članova naših udruga članica.

Ako ste zainteresirani da se družite s ministrom i izlagačima molimo Vas da se javite gđi Dubravki Živoder u HPA: mailto:dzivoder@hpa.hr.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services