DOVU 2017.

25. svibnja 2017.

25. i 26. svibnja u razdoblju od 7.00 do 15.00 sati u prostorijama Saveza na adresi Varaždin, Trakošćanska 24 biti će postavljeni informativni punkt putem kojeg će usmeno i pismeno biti odgovoreno na pitanja: što je udruga i kako je osnovati, koje dokumente trebamo kod osnivanja udruge, koje su zakonske osnove za osnivanje i poslovanje udruge, te će biti prezentiran rad Saveza putem promotivnog materijala s novim vizualnim identitetom Saveza koji je osmišljen povodom 10 godina postojanja.

Ujedno će svi zainteresirani, individualno moći uz pomoć tajnice Saveza izraditi svu potrebnu dokumentaciju za osnivanje nove udruge: od dnevnog reda osnivačke skupštine, zapisnika s osnivačke skupštine, statuta, obrazaca za prijavu nove udruge u Registar udruga R. Hrvatske, RNO registar te Registar poslovnih subjekata, itd…

 

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services