e-Savjetovanje: Akcijski plan jačanja tržišnog kapaciteta sektora voća i povrća za razdoblje od 2019. do 2023. godine

30. srpnja 2019.

U savjetovanje s javnošću, Ministarstvo poljoprivrede uputilo je Akcijski plan izgradnje skladišnih (hladnjače) kapaciteta za cijelu RH: 

https://esavjetovanja.gov.hr/Econ/MainScreen?EntityId=11202

 Svoje mišljenje možete iznijeti direktno putem e-savjetovanja ili pak se obratiti Upravnom odjelu za poljoprivredu i ruralni razvoj Varaždinske županije kako bi se zajedničkim snagama artikuliralo stajalište poljoprivrednih proizvođača Varaždinske županije glede spomenute problematike.

 

 

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services