Edukacija o biodinamičkoj poljoprivrednoj proizvodnji

16. siječnja 2018.

Centar dr. Rudolfa Steinera u suradnji s Varaždinskom županijom organizira uvodnu edukaciju o biodinamičkoj poljoprivrednoj proizvodnji koja će se održati 24.siječnja 2018. godine s početkom u 10.00 sati u dvorani županijske palače.

Predavanje o liku i djelu dr. Rudolfa Steinera, nastanku i povijesti biodinamičke poljoprivrede, te svjetskim trendovima održati će gđa mr.sc. Dijana Posavec, dipl. ing. dok će gđa Amalka Vukelić, dipl. ing. agr.  održati predavanje o osnovnim postulatima, principima, metodama i tehnikama uzgoja u biodinamičkoj poljoprivredi.

Edukacija je besplatna, a svi zainteresirani trebaju najaviti svoj dolazak na broj telefona: 040/655-612 odnosno na e-mail: info@centar-rudolf-steiner.com.

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services