Edukacija o biodinamičkoj poljoprivrednoj proizvodnji

16. siječnja 2018.

Centar dr. Rudolfa Steinera u suradnji s Varaždinskom županijom organizira uvodnu edukaciju o biodinamičkoj poljoprivrednoj proizvodnji koja će se održati 24.siječnja 2018. godine s početkom u 10.00 sati u dvorani županijske palače.

Predavanje o liku i djelu dr. Rudolfa Steinera, nastanku i povijesti biodinamičke poljoprivrede, te svjetskim trendovima održati će gđa mr.sc. Dijana Posavec, dipl. ing. dok će gđa Amalka Vukelić, dipl. ing. agr.  održati predavanje o osnovnim postulatima, principima, metodama i tehnikama uzgoja u biodinamičkoj poljoprivredi.

Edukacija je besplatna, a svi zainteresirani trebaju najaviti svoj dolazak na broj telefona: 040/655-612 odnosno na e-mail: info@centar-rudolf-steiner.com.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services