Edukacija: Prerada mlijeka i proizvodnja sira

3. listopada 2017.

U organizaciji Savjetodavne službe Varaždin od 23. do 27.listopada 2017., a u sklopu edukacija za mlade poljoprivrednike u DVD-u Biškupec, Trg Ivana Perkovca 38a  održati će se predavanja i radionice vezano za preradu mlijeka na poljoprivrednim gospodarstvima.

O sudjelovanju na edukaciji možete se raspitati na brojeve telefona 200-332 ili 301-001.

Prijavu možete dostaviti i putem mrežne stranice Savjetodavne službe OVDJE.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services