Elementarna nepogoda olujni i orkanski vjetar proglašena za Općinu Bednja

18. srpnja 2017.

Župan Varaždinske županije Radimir Čačić proglasio je jučer elementarnu nepogodu olujni i orkanski vjetar – na području Općine Bednja  zbog vremenskih nepogoda uzrokovanih olujnim i orkanskim vjetrom, a kojom su na navedenom prostoru nastale velike materijalne štete na poljoprivredi, graditeljstvu i prometu dana 11. srpnja 2017. godine.

Više o svemu pročitajte OVDJE.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services