Financijski instrumenti Programa ruralnog razvoja R. Hrvatske 2014.-2020.

14. studenoga 2018.

Ministarstvo poljoprivrede, Uprava za ruralni razvoj u suradnji s Hrvatskom agencijom za malo gospodarstvo, inovacije i investicije (HAMAG-BICRO) i Hrvatskom bankom za obnovu i razvitak (HBOR), organizira radionice s ciljem predstavljanja financijskih instrumenata Programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske za razdoblje 2014. – 2020.: mikro i mali zajmovi za ruralni razvoj, pojedinačno jamstvo za ruralni razvoj i investicijski krediti za ruralni razvoj.  

U Varaždinu će se radionica održati 05.12.2018. u Hrvatskoj gospodarskoj komori Varaždin, Petra Preradovića 17, Varaždin.

Više informacija pronađite OVDJE.

Za prijavu na radionicu obavezno je prijaviti se putem poveznice. 

 

 

 

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services