Glasajte za najboljeg mladog poljoprivrednika

23. ožujka 2017.

Stručni sud je u ponedjeljak izabrao najboljeg mladog poljoprivrednika R. Hrvatske, a sada je red na čitateljima Jutarnjeg lista i svima nama. Podsjećamo da je u deset finalista ušao i naš Jurica Cafuk, predsjednik Udruge za organizaciju natjecanja orača Varaždinske županije te poznati i priznati mladi poljoprivredni proizvođač koji se bavi proizvodnju povrća na području Općine Vidovec. Svoj glas možete dati OVDJE.

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services