Glasajte za najboljeg mladog poljoprivrednika

23. ožujka 2017.

Stručni sud je u ponedjeljak izabrao najboljeg mladog poljoprivrednika R. Hrvatske, a sada je red na čitateljima Jutarnjeg lista i svima nama. Podsjećamo da je u deset finalista ušao i naš Jurica Cafuk, predsjednik Udruge za organizaciju natjecanja orača Varaždinske županije te poznati i priznati mladi poljoprivredni proizvođač koji se bavi proizvodnju povrća na području Općine Vidovec. Svoj glas možete dati OVDJE.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services