Grad Novi Marof objavio natječaj za udruge

20. veljače 2019.

Javni natječaj objavljuje se u svrhu dodjele financijskih sredstava za programe i projekte od interesa za opće dobro koje provode udruge koje svojim aktivnostima doprinose ispunjavanju ciljeva i prioriteta definiranih strateškim i planskim dokumentima Grada Novog Marofa, a koji se provode na području Grada Novog Marofa u 2019. godini.

Rok za podnošenje prijava je zaključno do 20.ožujka 2019.

više pročitajte OVDJE.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services