Grad Varaždin – Potpore male vrijednosti u poljoprivredi 2021.

19. listopada 2021.

Grad Varaždin je raspisao Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu potpora male vrijednosti poljoprivredi na području grada Varaždina za 2021. godinu.

Javnim pozivom se subvencioniraju projekti i programi udruga i zadruga u poljoprivredni (do maksimalno 5.000 HRK godišnje) te se subvencionira izravna prodaja poljoprivrednih proizvoda na Gradskoj tržnici u Varaždinu (do maksimalno 200,00 HRK mjesečno po korisniku).

Rok za prijavu je do 05. studenog 2021. do 12:00 h.

Detaljnije informacije možete pronaći na stranicama GRADA VARAŽDINA.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services