Hrvatska poljoprivredna komora i Crodux derivati Dva d.o.o.

28. ožujka 2017.

Hrvatska poljoprivredna komora u postupku je sklapanja sporazuma o međusobnoj suradnji i odnosima sa društvom Crodux derivati Dva d.o.o (dalje u tekstu CRODUX).

Sukladno navedenom sporazumu, CRODUX osigurava posebne uvjete kupnje goriva na benzinskim servisima.

Članovi HPK ostvaruju pravo na popuste iz Sporazuma od trenutka primitka identifikacijske kartice.

Ako ste zainteresirani za mogućnost kupnje goriva po povoljnijim cijenama, neophodno je dostaviti svoje osobne podatke (ime i prezime, OIB, adresu) u svrhu izrade identifikacijskih kartica.

Podaci se dostavljaju u Hrvatsku poljoprivrednu komoru putem e-maila vijesti@komora.hr, a navedeno će se koristiti isključivo za potrebe izrade identifikacijskih kartica za kupnju goriva na CRODUX-u.