Izmjena Pravilnika o provedbi izravne potpore poljoprivredi i IAKS mjera ruralnog razvoja za 2017. godinu

26. travnja 2017.

Obavještavaju se korisnici izravnih plaćanja da je u postupku donošenje izmjena Pravilnika o provedbi izravne potpore poljoprivredi i IAKS mjera ruralnog razvoja za 2017. godinu.

Promjena se odnosi  na jedan od kriterija prihvatljivosti grla za ostvarivanje proizvodno vezanih potpora za krave u proizvodnji mlijeka, krave dojilje, ovce i koze, radi usklađivanja kriterija prema uputama Europske komisije.

Više o tome možete pročitati OVDJE.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services