Izmjene Natjčaja za tipove operacija 4.1.3 i 4.2.2

30. studenoga 2018.

Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju objavila je  28. studenog 2018. godine treće izmjene Natječaja za tip operacije 4.1.3.  Korištenje obnovljivih izvora energije  i četvrte izmjene Natječaja za tip operacije 4.2.2. Korištenje obnovljivih izvora energije kojima se produžava rok za podnošenje zahtjeva za potporu do 05. prosinca 2018. godine.

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services