Izmjene Natjčaja za tipove operacija 4.1.3 i 4.2.2

30. studenoga 2018.

Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju objavila je  28. studenog 2018. godine treće izmjene Natječaja za tip operacije 4.1.3.  Korištenje obnovljivih izvora energije  i četvrte izmjene Natječaja za tip operacije 4.2.2. Korištenje obnovljivih izvora energije kojima se produžava rok za podnošenje zahtjeva za potporu do 05. prosinca 2018. godine.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services