Izmjene Pravilnika o izvještavanju u neprofitnom računovodstvu i Registru neprofitnih organizacija

14. srpnja 2017.

U NN br. 67/17 objavljen je Pravilnik o izmjenama i dopunama Pravilnika o izvještavanju u neprofitnom računovodstvu i Registru neprofitnih organizacija koji upućuje na izmjenu izgleda obrazaca financijskih izviješća kao i rokova predaje za neprofitne organizacije te obvezu za sve neprofitne organizacije koje se brišu iz matičnog registra o sastavljanju financijskih izvještaja za poslovnu godinu s datumom koji prethodi brisanju.  Sve te organizacije su u obvezi Ministarstvu financija dostaviti financijske izvještaje najdalje 30 dana od dana pravomoćnosti rješenja o brisanju neprofitne organizacije iz matičnog registra.

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services