Izmjene Pravilnika o izvještavanju u neprofitnom računovodstvu i Registru neprofitnih organizacija

14. srpnja 2017.

U NN br. 67/17 objavljen je Pravilnik o izmjenama i dopunama Pravilnika o izvještavanju u neprofitnom računovodstvu i Registru neprofitnih organizacija koji upućuje na izmjenu izgleda obrazaca financijskih izviješća kao i rokova predaje za neprofitne organizacije te obvezu za sve neprofitne organizacije koje se brišu iz matičnog registra o sastavljanju financijskih izvještaja za poslovnu godinu s datumom koji prethodi brisanju.  Sve te organizacije su u obvezi Ministarstvu financija dostaviti financijske izvještaje najdalje 30 dana od dana pravomoćnosti rješenja o brisanju neprofitne organizacije iz matičnog registra.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services