Izračun ekonomske vrijednosti poljoprivrednog gospodarstva (EVPG)

1. lipnja 2017.

Temeljem upita poljoprivrednih proizvođača vezano za kriterije izračuna ekonomske vrijednosti poljoprivrednog gospodarstva (EVPG), a sukladno zahtjevima za sudjelovanjem na natječajima podmjere 4.1. Programa ruralnog razvoja R. Hrvatske, Agencija za plaćanje u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju objavila je kratko pojašnjenje koje možete pročitati OVDJE.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services