Izračun ekonomske vrijednosti poljoprivrednog gospodarstva (EVPG)

1. lipnja 2017.

Temeljem upita poljoprivrednih proizvođača vezano za kriterije izračuna ekonomske vrijednosti poljoprivrednog gospodarstva (EVPG), a sukladno zahtjevima za sudjelovanjem na natječajima podmjere 4.1. Programa ruralnog razvoja R. Hrvatske, Agencija za plaćanje u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju objavila je kratko pojašnjenje koje možete pročitati OVDJE.

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services