Javni natječaj za dodjelu financijskih potpora za programe organizacije civilnog društva u Općini Sveti Đurđ za 2020. godinu

19. listopada 2020.

Općina Sveti Đurđ je na svojoj web stranici objavila Javni natječaj za dodjelu financijskih potpora za programe organizacije civilnog društva u 2020. godini zajedno s pripadajućim obrascima za prijavu.

Rok za predaju dokumentacije je 06.11.2020. godine.

Javni poziv i pripadajuću dokumentaciju prijave možete pronaći OVDJE.

 

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services