14. siječnja 2020.

Varaždinska županija je na svojoj web stranici objavila Javni natječaj za financiranje programa i projekata od interesa za opće dobro koje provode udruge na području Varaždinske županije u 2020. godini zajedno s pripadajućom dokumentacijom (obrascima) za prijavu na natječaj i obrascem za izvještaj.

Rok za predaju dokumentacije je 20.2.2020. godine.

Sve to možete naći OVDJE.

Za sredstva po natječaju mogu aplicirati  svi oni koji do 31.1.2020. godine predaju izvješće o utrošku dobivenih sredstava od strane Varaždinske županije u 2019. godini (ako su ih koristili).