Javni natječaj za financiranje programa i projekata od interesa za opće dobro koje provode udruge na području Varaždinske županije u 2020. godini

14. siječnja 2020.

Varaždinska županija je na svojoj web stranici objavila Javni natječaj za financiranje programa i projekata od interesa za opće dobro koje provode udruge na području Varaždinske županije u 2020. godini zajedno s pripadajućom dokumentacijom (obrascima) za prijavu na natječaj i obrascem za izvještaj.

Rok za predaju dokumentacije je 20.2.2020. godine.

Sve to možete naći OVDJE.

Za sredstva po natječaju mogu aplicirati  svi oni koji do 31.1.2020. godine predaju izvješće o utrošku dobivenih sredstava od strane Varaždinske županije u 2019. godini (ako su ih koristili).

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services