JAVNI NATJEČAJ za financiranje programa i projekata udruga od interesa za opće dobro koje provode udruge na području Grada Lepoglave u 2020. godini

9. siječnja 2020.

Grad Lepoglava je na svojoj mrežnoj stranici 7.siječnja ove godine objavio JAVNI NATJEČAJ za financiranje programa i projekata udruga od interesa za opće dobro koje provode udruge na području Grada Lepoglave u 2020. godini.

Krajnji rok za prijavu je 7.veljače 2020. godine.

Tekst samog natječaja kao i obrasce za prijavu na natječaj možete pronaći OVDJE.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services