Javni natječaj za financiranje programa i projekata za opće dobro koje provode udruge na području Varaždinske županije u 2022. godini

11. siječnja 2022.

Objavljen je natječaj Varaždinske županije za financiranje programa i projekata udruga u 2022. godini. Na javni natječaj se između ostaloga mogu javiti i udruge koje djeluju u cilju promicanja poljoprivrede i šumarstva te iste mogu ostvariti potporu u iznosu od 2.000 do 100.000 HRK. Rok za prijavu je 11. veljače 2022. godine.

Dokumentaciju možete preuzeti na: VARAŽDINSKA ŽUPANIJA

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services