Javni poziv za dodjelu potpora male vrijednosti u poljoprivredi za 2017. godinu

22. ožujka 2017.

Varaždinska županija objavila je javni poziv za dodjelu potpora male vrijednosti u poljoprivredi za 2017. godinu. Korisnik potpore je „jedan poduzetnik“- poljoprivredno gospodarstvo upisano u Upisnik poljoprivrednih gospodarstava koje ima sjedište, odnosno prebivalište kao i poljoprivredne površine na području Varaždinske županije.

Poljoprivrednim gospodarstvom podrazumijevaju se obiteljska poljoprivredna gospodarstva (OPG ne treba biti u sustavu PDV-a), obrti, trgovačka društva i zadruge registrirane za obavljanje poljoprivredne djelatnosti. Na javni poziv ne mogu se javiti podnositelji u stečaju ili postupku likvidacije (zatvaranja). Zahtjevi za subvenciju se dostavljaju tijekom cijele godine, odnosno najkasnije do 15. prosinca 2017.godine, a prijave za dodjelu potpora podnose se tijekom cijele godine, odnosno do utroška financijskih sredstava.

Poziv obuhvaća sljedeće mjere:

 1. Okrupnjavanje i povećanje poljoprivrednog zemljišta
 2. Analiza poljoprivrednog zemljišta
 3. Očuvanje tradicionalnih proizvoda, obrta i usluga
 4. Cjeloživotno obrazovanje
 5. Podizanje trajnih nasada
 6. Nabava i postavljanje sustava za navodnjavanje
 7. Nabava i postavljanje sustava za zaštitu od tuče
 8. Nabava novih ili modernizacija postojećih plastenika ili staklenika
 9. Usklađivanje proizvoda i usluga s potrebama tržišta
 10. Ekološka proizvodnje
 11. Zadružno poduzetništvo
 12. Zaštita biološke i krajobrazne raznolikosti.          

Više o svemu pročitajte OVDJE.

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services