Javni poziv za iskaz interesa dobavljača za sudjelovanje u Š kolskoj shemi

3. rujna 2019.

Javni poziv za iskaz interesa dobavljača za sudjelovanje u Š kolskoj shemi ostaje otvoren tijekom cijele školske godine 2019/2020 od dana objavljivanja na mrežnim stranicama www.apprrr.hr.

Š kolska shema u školskoj godini 2019/2020 provodi se na području čitave Republike Hrvatske od 1. kolovoza 2019. do 31. srpnja 2020. godine sukladno Pravilniku o Š kolskoj shemi voća i povrća te mlijeka i mliječnih proizvoda (Narodne novine broj 69/2018, 93/2018).

Više informacija možete pronaći OVDJE.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services