Javni pozivi Grada Varaždina

18. srpnja 2018.

Grad Varaždin je na svojoj web stranici objavio Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu potpora male vrijednosti poljoprivredi na području Grada Varaždina za 2018. godinu kojega možete vidjeti OVDJE. Rok za predaju zahtjeva je 17.kolovoza 2018.

Također je objavljen Javni poziv za sufinanciranje troškova izlagačima s područja Grada Varaždina na manifestaciji Š pancirfest 2018 kojega možete pogledati OVDJE. Rok za predaju zahtjeva je 28.rujna 2018.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services