Javni pozivi Grada Varaždina

18. srpnja 2018.

Grad Varaždin je na svojoj web stranici objavio Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu potpora male vrijednosti poljoprivredi na području Grada Varaždina za 2018. godinu kojega možete vidjeti OVDJE. Rok za predaju zahtjeva je 17.kolovoza 2018.

Također je objavljen Javni poziv za sufinanciranje troškova izlagačima s područja Grada Varaždina na manifestaciji Špancirfest 2018 kojega možete pogledati OVDJE. Rok za predaju zahtjeva je 28.rujna 2018.

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services