Jesenski sajam u Grazu

19. rujna 2018.

Ovogodišnji jesenki sajam u Grazu (Austrija) održava se od 27.rujna do 1.listopada ove godine. Više o sajmu možete doznati na web stranici sajma.

Uslužni obrt Fotografica-vizualne komunikacije iz Maruševca svake godine organizira nastup na sajmu te tako nudi našim OPG-ima i tvrtkama razne aranžmane za ovogodišnji jesenski sajam. Više o svemu možete doznati na broj telefona 098/137-2238, 042/759-669 ili na e-mail:mailto:info@fotografica.biz.

Varaždinska županija će sufinancirati OPG-ima iz Varaždinske županije trošak štanda.

Svi zainteresirani se mogu javiti radi sufinanciranja najkasnije do 27.rujna 2018. na broj telefona 390-533 ili e-mail: petra.martak@vzz.hr.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services