Konferencija “Europa koja se razvija”

26. studenoga 2019.

3.prosinca ove godine u hotelu “Turist” u Varaždinu, Aleja kralja Zvonimira 1 s početkom u 14.00 sati održati će se konferencija posvećena predstavljanju Prvog stupa prioriteta hrvatskog predsjedavanja Vijećem Europske unije pod nazivom “Europa koja se razvija”.

Cijela konferencija podijeljena je u dva panela i to:

I. EU fondovi- konkurentna i inovativna Europa  na kojem će sudjelovati i ministrica poljoprivrede gđa Marija Vučković,

II. Uravnotežen, održiv i uključiv razvoj Europe.

Svi zainteresirani se mogu prijaviti do 29.studenog 2019. godine do 12.00 sati na e-mail adresu: jelena.glavankresic@mingo.hr .

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services