Konferencija Ruralni razvoj i pametna rješenja u poljoprivredi

3. ožujka 2017.

8.ožujka će se u organizaciji Saveznog ministarstva poljoprivrede, šumarstva, okoliša i vodnog gospodarstva R. Austrije održati konferencija Ruralni razvoj i pametna rješenja u poljoprivredi u Vijećnici Hrvatske gospodarske komore u Zagrebu, Rooseveltov trg 2 (1. kat) s početkom u 10.00 sati. Rok za prijavu ističe 6.3. 2017., a prijaviti se možete putem ON LINE PRIJAVE. Nakon konferencije održati će se poslovni razgovori austrijskih i hrvatskih tvrtki.

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services