Konferencija Ruralni razvoj i pametna rješenja u poljoprivredi

3. ožujka 2017.

8.ožujka će se u organizaciji Saveznog ministarstva poljoprivrede, šumarstva, okoliša i vodnog gospodarstva R. Austrije održati konferencija Ruralni razvoj i pametna rješenja u poljoprivredi u Vijećnici Hrvatske gospodarske komore u Zagrebu, Rooseveltov trg 2 (1. kat) s početkom u 10.00 sati. Rok za prijavu ističe 6.3. 2017., a prijaviti se možete putem ON LINE PRIJAVE. Nakon konferencije održati će se poslovni razgovori austrijskih i hrvatskih tvrtki.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services