Kratki lanci opskrbe poljoprivrednim proizvodima

25. rujna 2018.

Varaždinska županija želi sagledati mogućnosti opskrbe institucija na svome području poljoprivrednim proizvodima po principu “kratki lanac opskrbe”.

Stoga se pozivaju svi zainteresirani poljoprivredni proizvođači s područja Varaždinske županije da do 3.listopada dostave ponude svojih proizvoda u smislu asortimana, količine, mogućnosti plasmana te načina pakiranja.

Detaljnije informacije možete dobiti u tajništvu Saveza ili pak direktno u Upravnom odjelu za poljoprivredu i ruralni razvoj na brojeve telefona: 390-581 odnosno 390-580.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services