Kroatisches Genuss Festival

29. ožujka 2017.

U Frankfurtu na Majni održati će se manifestacija Kroatisches Genuss Festival, odnosno, kako su to preveli iz Hrvatskog gospodarskog saveza Hrvatski tjedan, od 9. do 16.lipnja ove godine. Manifestacija je izložbeno-prodajnog karaktera, a cijene zakupa štanda kreću se oko 295 EUR-a po kvadratnom metru.

Sve informacije možete dobiti na e-mail: mailto:ana.grdan.ext@kwvd.deili pak na broj telefona 00 49 69 367079-40.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services