Lupres d.o.o. i KentBank d.d.za članove Saveza

20. veljače 2017.

Tvrtka Lupres d.o.o. i KentBank d.d. nude članovima Saveza povoljno kreditiranje kupnje određenog poljoprivrednog asortimana u agrocentrima u Nedeljancu i Bartolovcu. Sve što je potrebno je da udruga članica Saveza zaključi sporazum s tvrtkom Lupres d.o.o. kako bi njezini članovi temeljem dokaza o članstvu u udruzi mogli kupovati jeftinije i na kredit. Dodatne informacije možete dobiti u tajništvu Saveza ili pak Lupres d.o.o., Varaždinska 40, Bartolovec, g. Zoran Matković (099/415-0417) odnosno za kreditiranje KentBank d.d., Varaždin, Kukuljevićeva 7, g. Domagoj Slunjski (099/4925-772).

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services