Lupres d.o.o. i KentBank d.d.za članove Saveza

20. veljače 2017.

Tvrtka Lupres d.o.o. i KentBank d.d. nude članovima Saveza povoljno kreditiranje kupnje određenog poljoprivrednog asortimana u agrocentrima u Nedeljancu i Bartolovcu. Sve što je potrebno je da udruga članica Saveza zaključi sporazum s tvrtkom Lupres d.o.o. kako bi njezini članovi temeljem dokaza o članstvu u udruzi mogli kupovati jeftinije i na kredit. Dodatne informacije možete dobiti u tajništvu Saveza ili pak Lupres d.o.o., Varaždinska 40, Bartolovec, g. Zoran Matković (099/415-0417) odnosno za kreditiranje KentBank d.d., Varaždin, Kukuljevićeva 7, g. Domagoj Slunjski (099/4925-772).

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services