Manifestacija “Dan kočija u Varaždinu” 2019.

23. svibnja 2019.

Dana 1.lipnja ove godine u Varaždinu će se održati manifestacija “Dan kočija u Varaždinu” u organizaciji naše članice Udruge “Varaždin-grad kočija” uz cjelodnevni program:

• 8:00-9:00 sati  – okupljanje sudionika i doručak (besplatan) – STARI GRAD VARAŽDIN (sjeverno i zapadno grabište izvan bedema)
  • 9:30 sati            – mimohod zaprega i jahača kroz grad Varaždin
  • 10:00 sati          – početak likovne kolonije za djecu od 6 do 16 godina na temu „Konj –moje nadahnuće“ i izložba prošlogodišnjih radova
  • 10:30 sati          – OTVARANJE MANIFESTACIJE
  • 11:00 sati          – revijalno natjecanje kočija-zaprega
  • 13:00 sati          – ručak (besplatan)
  • 14:30 sati          – natjecanje jahača u zabavnim igrama
  • 17.30 sati          – zajedničko druženje

Svi su pozvani da se pridruže manifestaciji i provedu dan u druženju s drugim sudionicima, a napose s prekrasnim konjima i zapregama koje će doći u Varaždin iz svih krajeva Hrvatske.