Manifestacija “Od zrna do pogače”

3. rujna 2018.

U organizacije Udruge “Život” Društvo za biološko-dinamičko gospodarenje Ludbreg 22.rujna ove godine održati će se u Čukovcu (Društveni dom) manifestacija “Od zrna do pogače” s početkom u 14.00 sati kada će se “po starinski” dočekati gosti koji će formirati povorku kočija i zaprežnih kola do nasada kukuruza u blizini Društvenog doma. Kukuruz će se brati rukama kao nekada, a kasnije trijebiti i kominjati.

U sklopu manifestacije biti će prikazan igrokaz, a nakon toga domaća večera u dva slijeda te muzika i druženje do ranih jutarnjih sati.

U programu će učestvovati Društvo žena Čukovec, Ludbreški konjari i KUD Anka Ošpuh.