MESAP 2018.-Varaždinska županija partner

17. svibnja 2018.

Varaždinska županija će ove godine biti partner u organizaciji Međimurskog sajma poduzetništva – MESAP koji će se održati od 15. do 17.lipnja 2018. godine u Nedelišću.

Varaždinska županija će izlagačima sa svoga područja omogućiti besplatni izložbeno-prodajni prostor tom prilikom, a pozvani su i svi naši OPG-ovi koji imaju puno toga za pokazati.

Ako ste zainteresirani za nastup na MESAP-u, molimo da o tome obavijestite Varaždinsku županiju i to na e-mail: petra.martak@vzz.hr odnosno na broj telefona 390-533 gdje će Vam se javiti gđa Petra Martak najkasnije do 22.svibnja ove godine.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services