Mjera 14 – produženje roka podnošenja zahtjeva

22. svibnja 2018.

Rok za podnošenje zahtjeva za potporu za Mjeru 14 – Dobrobit životinja produžen je do 1. lipnja 2018. te se do tog datuma zahtjev može popuniti i predati bez sankcija u podružnicama Agencije za plaćanje u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju. Zahtjev za ovu mjeru može se podnijeti i do 26. lipnja 2018., ali se u tom slučaju smanjuje visina plaćanja po danu kašnjenja.

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services