Mjera 14 – produženje roka podnošenja zahtjeva

22. svibnja 2018.

Rok za podnošenje zahtjeva za potporu za Mjeru 14 – Dobrobit životinja produžen je do 1. lipnja 2018. te se do tog datuma zahtjev može popuniti i predati bez sankcija u podružnicama Agencije za plaćanje u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju. Zahtjev za ovu mjeru može se podnijeti i do 26. lipnja 2018., ali se u tom slučaju smanjuje visina plaćanja po danu kašnjenja.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services