Najava 22. međunarodne izložbe cvijeća “Barok, glazba, cvijeće”

16. ožujka 2017.

Naša članica Udruga vrtlara Varaždinske županije i ove godine organizira izložbu cvijeća pod nazivom “Barok, glazba, cvijeće”  od 21. do 24.rujna u prostoru Starog grada u Varaždinu. Ovogodišnja zemlja partner je Mađarska, a sama izložba obilovati će raznim događanjima kao što je natjecanje učenika u aranžiranju cvijeća, obilježavanje Dana baka i djedova, radionica i dr.

giweather wordpress widget

KONTAKT

Za sve upite stojimo Vam na raspologanju

KORISNI LINKOVI

ŽUPANIJSKI SAVEZ POLJOPRIVREDNIH UDRUGA

Ova internet stranica koristi kolačiće. Vaš pristanak potreban nam je za korištenje kolačića, kako bismo našu stranicu održavali i unaprijeđivali posebno za vas.

Postavke privatnosti

Ovdje možete uključiti i isključiti cookie

Decline all Services
Accept all Services