Najava 22. međunarodne izložbe cvijeća “Barok, glazba, cvijeće”

16. ožujka 2017.

Naša članica Udruga vrtlara Varaždinske županije i ove godine organizira izložbu cvijeća pod nazivom “Barok, glazba, cvijeće”  od 21. do 24.rujna u prostoru Starog grada u Varaždinu. Ovogodišnja zemlja partner je Mađarska, a sama izložba obilovati će raznim događanjima kao što je natjecanje učenika u aranžiranju cvijeća, obilježavanje Dana baka i djedova, radionica i dr.

giweather wordpress widget

KORISNI LINKOVI

Ove internetske stranice koriste kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku ili klikom na postvke kolačića. Klikom na gumb 'Prihvaćam' pristajete na korištenje kolačića.

Postavke kolačića

Decline all Services
Accept all Services